Pronájem komerčního objektu Kanceláře, 22 m²

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem nebytového prostoru o ploše 22 m2, který naleznete v přímém centru Mladé Boleslavi na tř. T. G. Masaryka. Nebytový prostor se nachází ve 2. patře třípatrového cihlového domu, okna jsou situována na hlavní třídu. Celé patro, kde se nabízený prostor nachází, je využito jako Centrum duševního zdraví. Budoucí nájemce má k dispozici reprezentativní recepci, společnou toaletu, kuchyňku a společnou reprezentativní čekárnu pro své klienty.

V současné době jsou prostory prázdné, připravené pro budoucího nájemce k okamžitému nastěhování. Možnost širokého využití, např. jako kancelářské prostory, poradenské centrum nebo jako masérské či kosmetické studio atd. Součástí vybavení je zátěžový koberec, internetová přípojka. Celý objekt je vytápěn plynovým topením.

Cena za měsíční pronájem je 7.500, -Kč/ měsíc + 1.000, -Kč zálohy za měsíční provozní náklady za energie (za elektřinu, vodu a topení). Při podpisu nájemní smlouvy nájemce hradí vratnou peněžní jistotu (kauci) ve výši 8.500, -Kč + provize RK ve výši 8.500, -Kč. Dále nájemce hradí při podpisu nájemní smlouvy peněžní jistotu ve výši 8.500, -Kč. Volné ihned. Doporučuji! Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N88000.

Typ zakázky:

Pronájem

Stav objektu

Dobrý

Dispozice bytu:

jiné

Vlastnictví:

osobní

Energ. nár. budovy:

G

Užitná plocha:

22 m2

Typ budovy:

cihla

ID zakázky:

N88000

Bc. Marcela Šedivá

Ředitel kanceláře - jednatel

Vyplňte formulář

Díky dvěma minutám práce získáte odhad ceny vaší nemovitosti online z pohodlí domova.